בית אבות בקרית ביאליק – בן יהודה

רשת בתי האבות “בן יהודה” התרחבה ופתחה בית אבות בקרית ביאליק. הבית בקריית ביאליק מונה שש מחלקות – ארבע מחלקות סיעודיות ושתי מחלקות לתשושי נפש. הבית ממוקם במיקום מרכזי ליד כביש עוקף קריות ובסמיכות לתחבורה ציבורית קווי אוטובוס מרכזיים ומטרונית. הבית נבנה בסטנדרט גבוה , כבית חכם. שטח כל מחלקה 1,250 מ”ר ובנוסף , ישנם שטחים ציבוריים גדולים כגון מרפסת מחלקתית בגודל של 100 מ”ר עם נוף הצופה לחיפה ולפארק המוריק שמול בית האבות .

בבית האבות החדש בקריות חדרים מרווחים לדייר אחד או לשני דיירים עם שירותים ומקלחת בתוך כל חדר. בבית תהיינה מחלקות לדיירים במימון פרטי ומחלקות לדיירים במימון קוד. לאחר פתיחת הבית בקריית ביאליק תמנה הרשת כ-700 מיטות. את הבית מנהל אפי בוטנרו שניהל את הבית בקריית אתא. מנהל הסיעוד הוא מורד סייד אחמד שהיה מנהל הסיעוד בקריית אתא.

בבן יהודה קריית ביאליק כמו בכלל רשת בן יהודה – הדייר הוא במרכז.

הגישה של ההנהלה והצוות הרב מקצועי מעמידה את הדייר ואת רווחתו כערך עליון. ההנהלה רואה לנגד עיניה את העובדים שהם משאב חשוב מאוד ועל כן נעשים מאמצים רבים לשמרם בתוך המערכת ולפתח אצלם את תחושת השייכות לארגון.

מחפשים בית אבות בקריות?

מתעניינים בבית אבות חדש בקריות? התקשרו לבית אבות בן יהודה בקריית ביאליק ותאמו סיור היכרות

למשרד – 04-6011100

למנהל אפי בוטנרו מנהל הסניף – 050-3031860

למורד מנהל סיעוד – 052-2223665

 

תמונות מגלרית בן יהודה קרית ביאליק

למידע וייעוץ לפני קבלת החלטה

הזינו פרטיכם וקבלו סיוע בהקדם

  קבלת משפחות

  חדרים מותאמים מרווחים ומוארים

  הפעלות בכל ימי השבוע

  שומרים על רפואה מקצועית

  צוות מיומן ומקצועי

  שף מבשל במקום

  מכון פיזיותרפיה חדיש וחכם

  מענה 24 שעות ביממה

  365 ימים בשנה רק בשבילך

  נפתח בית האבות החדש של רשת בן יהודה בקרית ביאליק! מוזמנים להירשם ולקבל פרטים נוספים.נא השאירו פרטים ונציגנו יצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף.

   X
   סניף ביאליק- חדש!

   תחזוקה וקידום האתר