בחרו עמוד

בתי אבות בקריות‎

קבלת משפחות

חדרים מותאמים מרווחים ומוארים

הפעלות בכל ימי השבוע

שומרים על רפואה מקצועית

צוות מיומן ומקצועי

שף מבשל במקום

מכון פיזיותרפיה חדיש וחכם

מענה 24 שעות ביממה

365 ימים בשנה רק בשבילך

בעמוד זה תמצאו מידע על כל מה שרציתם לדעת על בתי אבות בקריות ולא היה היה לכם את מי לשאול.

קריאה מהנה 🙂

למידע וייעוץ לפני קבלת החלטה

הזינו פרטיכם וקבלו סיוע בהקדם

מה כדאי לדעת על בחירת בית אבות בקריות

כשאנו בוחרים בית אבות עבור יקירינו תמיד נרצה לדעת שהוא או היא מקבלים את השירות הכי טוב שניתן לקבל מצוות מקצועי בעל ותק של שנים רבות ושהם נמצאים במקום הכי בטוח. כך המעבר של בן המשפחה ממגוריו הקודמים, בין אם מדובר על בית פרטי בו התגורר הקשיש לבדו או עם מטפל פרטי ובין אם מדובר על מגורים אצל בני המפשחה, המעבר אל המקום החדש יבוצע בצורה הקלה ביותר והנעימה ביותר שתאפשר לבן המשפחה הסתגלות מהירה בבית האבות החדש.

בית אבות מאפשר לבן המשפחה להיות בחברת אנשים בגילו ולהינות ממגוון פעילויות רבות ושונות וכך להינות מסביבה חברתית אשר תקטין משמעותית את תחושת הבדידות אשר פוקדת קשישים אשר גרים לבד עם מטפל פרטי.

במאמר זה נציג בפניכם מספר גורמים חשובים מאד בבחירת בית אבות בקריות שיאפשר לכם לבצע את הבחירה הנכונה והפשוטה ביותר….שנתחיל?

המשתנים בבחירת בתי אבות בקריות:

1. מיקום בית האבות
חשיבות גבוהה לבחירת בית אבות הוא המיקום של בית האבות למגורים של בני המשפחה של הקשיש כך המעבר יהיה קל וגם תהיה אפשרות לבני המשפחה לבקר את הקשיש בקלות מדי פעם והקשיש יהנה משתי העולמות של שהיה במקום שדואג למצבו הרפואי והחברתי וגם להינות משהיה עם בני משפחתו. ייתרון נוסף לבחירת בית אבות בקרבת בני המשפחה הוא שבמקרה חירום ניתן להגיע במהירות אל בית האבות.
מהסיבות שהוזכרו לתושבי והקריות חשוב שבן משפחה מאזור הקריות ישובץ באחד מבתי האבות בקריות

2. עלות בתי אבות בקריות
רוב בתי אבות בקריות מאפשרים לדיירים לבחור מספר אופציות של מגורים בעלויות שונות לדוגמא מגוון של הטבות, גדלי חדרים שונים, אטרקציות, הופעות של מפורסמים בבית האבות, חגיגת חגים של עדות שונות, אוכל ברמה משתנה בין בתי האבות ועוד הרבה משתנים אשר גורמים לכך שאין עלויות אחידות בין בתי האבות השונים לכן יש לשים לב למחיר ומה התמורה למחיר.
ייתרון של בתי אבות בקריות על פני בית אבות באזור המרכז לדוגמא הוא בכך שהעלויות קטנות משמעותית עקב המיקום באזורי פריפריה לעומת בתי אבות מאזור המרכז.

3. צוות רפואי וצוות מקצועי
חשיבות גבוהה גם כן יש לתת לצוות המקצועי של המטפלים בדיירים והצוות הרפואי של האחים, האחיות, הרופאים והרופאות. בעת ביקור בבית האבות שימו לב לגודל הצוות.
יש לשאול על הצוות רפואי, כמה רופאים ואחיות ומטפלים יש באזור בו ישהה בן המשפחה ומה הזמינות של הצוות הרפואי בכל זמן, כלומר כמה אנשים במקביל בעלי אותו מקצוע ישנם בכל זמן. כך תדעו שבן המשפחה יקבל מענה מיידי בעת מקרה חירום ובכללי יקבל מענה ויחס בעת הצורך. גורם זה יתן לכם בני המשפחה וגם לקשיש להיות בטוחים שתקבלו את המענה הכי טוב בשעת הצורך ולהיות עם שקט נפשי בנושא הזה.

4. פעילויות תרבות בבית האבות
גורם נוסף בבחירת בית אבות הוא מה בית האבות מציע לדיירים בו. אילו שירותים בית האבות מציע לדוגמא, משחקים שונים, הפעלות בתחום הבריאות לדוגמא פילאטיס או הליכה קבוצתית, הופעות של אנשים בתוך בית האבות לדוגמא סטנדאפיסטים, נגנים וזמרים ועוד.
יש לקחת בחשבון שככל שיש יותר פעילויות בבית האבות כך בית האבות יעלה את המחיר עבור המגורים בו.

לסיכום יש לבדוק את הגורמים הללו בעת בחירת בית אבות איכותי, כזה שיאפשר לכם ולבני משפחתכם להיות עם שקט נפשי ונחת ועם בטחון שתקבלו את המקום הטוב ביותר עבור בן המשפחה.

מוזמנים ליצור עמנו קשר להתייעצות וביקור באחד מבית האבות בקריות מבית בן יהודה בקרית אתא או בקרית ביאליק.

בית אבות בן יהודה ק.ביאליק

בית אבות בן יהודה ק.אתא

פעילות יומית

בהתאם ליכולות הדיירים

שירותי ניקיון

שירותי ניקיון, כביסה ותחזוקה מלאה

תכנית אישית

תכנית מותאמת לדייר

התאמת תזונה

לכל דייר בהתאם להנחיה רפואית, דיאטנית קלינית

אנשי צוות 24/7

השגחה רפואית וסיעודית צמודה

צוות רפואי סיעודי

מעניק לדיירינו ולבני משפחותיהם יחס אנושי ומסור.

גלריה

למידע וייעוץ לפני קבלת החלטה

הזינו פרטיכם וקבלו סיוע בהקדם

קבלת משפחות

חדרים מותאמים מרווחים ומוארים

הפעלות בכל ימי השבוע

שומרים על רפואה מקצועית

צוות מיומן ומקצועי

שף מבשל במקום

מכון פיזיותרפיה חדיש וחכם

מענה 24 שעות ביממה

365 ימים בשנה רק בשבילך

נפתח בית האבות החדש של רשת בן יהודה בקרית ביאליק! מוזמנים להירשם ולקבל פרטים נוספים. נא השאירו פרטים ונציגנו יצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף.

X
סניף ביאליק- חדש!