בחרו עמוד

בתים להורים שלנו

רשת “בן יהודה” היא רשת ותיקה ובעלת מוניטין של 35 שנה בטיפול בדיירים בכל הרמות התפקודיות. אנו ברשת “בן יהודה” מעניקים לדיירינו ולבני משפחותיהם יחס אנושי ומסור. הקשר עם משפחות הדיירים הוא נר לרגלינו ואנו עובדים מולן בשקיפות מלאה. צוות העובדים ברשת “בן יהודה” משקיע את כל מרצו על מנת להעניק את הטיפול המקצועי והמסור ביותר. רשת “בן יהודה” דוגלת במדיניות של דלת פתוחה והצוות המטפל תמיד נכון להקשיב לרחשי ליבם של הדיירים ובני המשפחות. המוטו של רשת בן יהודה: בית הורים “בן יהודה” זה לא רק בית זו משפחה!

רשת בן יהודה מונה שלושה בתי הורים. הבית הוותיק של רשת בן יהודה שוכן בדרך הים בחיפה ובו שמונה מחלקות המיועדות לדיירים עצמאיים, תשושים, סיעודיים ותשושי נפש. הבית בקריית אתא של הרשת שוכן במרכז העיר ובו שש מחלקות: ארבע מחלקות סיעודיות ושתי מחלקות לתשושי נפש. הבית החדש של הרשת של הרשת שוכן בקריית ביאליק ובו שש מחלקות ארבע מחלקות סיעודיות ושתיים לתשושי נפש. רשת בן יהודה עובדת תחת פיקוח ובקרה של משרדי הבריאות והרווחה ומקבלת דיירים במימון פרטי ובמימון קודים מטעם המשרדים הממשלתיים. ברשת בן יהודה מקבלים הדיירים השגחה רפואית וסיעודית צמודה וכמו כן ניתן דגש על יחס אישי לכל דייר ולכל משפחה. הצוות המטפל תמיד נכון להקשיב לבקשותיהם של הדיירים והמשפחות ולתת מענה בצורה הטובה ביותר.

נפתח בית האבות החדש של רשת בן יהודה בקרית ביאליק! מוזמנים להירשם ולקבל פרטים נוספים. נא השאירו פרטים ונציגנו יצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף.

X
סניף ביאליק- חדש!