בחרו עמוד

בית הורים בן יהודה

מראה החדר

מראה החדר


30

קפיטריה


חדר פיזיוטרפיה

חדר פיזיוטרפיה

צוות רב מקצועי

הצוות המטפל ברשת בן יהודה מורכב משישה מקצועות אשר אחראיים על הטיפול בדיירים מזויות מקצועיות שונות:

רפואה– בבית האבות רופאים מבוקר עד ערב אשר עורכים כוננויות בלילות ובסופי שבוע. כמו כן בבית האבות ייעוץ גריאטרי ופסיכאטרי אשר תפקידו לייעץ לרופאי הבית.

סיעוד- צוות האחיות נמצא במחלקות 24 שעות ביממה ,7 ימים בשבוע. האחיות עובדות בשיךוף פעולה עם כוחות העזר על מנת לדאוג לצרכיהם הדיירים.

עבודה סוציאלית- השרות הסוציאלי אחראי על הקשר הישיר עם הדיירים ובני משפחותיהם, וזאת החל מרגע קליטת הדייר בבית האבות. צוות העוסי”ם הוא הכתובת של הדיירים ובני המשפחות לכל שאלה או בעיה. כחלק ממדיניות הרשת יזמן עו”ס המחלקה את המשפחה לישיבת צוות רב מקצועית כחודש מקליטת הדייר.

פיזיותרפיה- בבית האבות מכון פיזיותרפיה מודרני אשר בו מקבלים הדיירים את טיפולי הפיזיותרפיה. הצוות במקום אחראי על גיבוש תוכנית טיפול אישית לכל דייר. משפחות הדיירים מוזמנות לבוא ולראות טיפול לדוגמה וכמו כן להתעדכן באופן שוטף על התקדמות הטיפול בדייר.

ריפוי בעיסוק – דיירי הבית מקבלים טיפולים פרטניים וקבוצתיים ע”י מרפאה בעיסוק הבונה תוכניות טיפול שנועדו לשמר את הרמה הקוגנטיביות ואת היכולת לבצע פעולות יומיומיות אצל הדיירים. עובדות התעסוקה מעבירות לדיירים פעילויות מגוונות בבקרים ובשעות אחר הצהריים. כל דייר מקבל את הפעילות המתאימה לרצונותיו ויכולתיו.

תזונה- בבית האבות צוות דיאטניות אשר אחראיות עם תזונת הדיירים והתאמת התפריט הרצוי לכל דייר. הדיאטניות עובדות בשיתוף פעולה עם הרופאים והאחיות בבית.

נפתח בית האבות החדש של רשת בן יהודה בקרית ביאליק! מוזמנים להירשם ולקבל פרטים נוספים. נא השאירו פרטים ונציגנו יצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף.

X
סניף ביאליק- חדש!