בית אבות בחיפה – בן יהודה

בית אבות בן יהודה חיפה נוסד כבית מלון לקצינים בריטיים בשנת 1940, בחלוף השנים הוחלט על הקמת מבנים חדשים אשר נותנים מענה הולם לקשת רחבה יותר ומגוונת של האוכלוסייה המבוגרת ולהתאים את בית ההורים לעידן החדש.

הבית עבר שיפוצים ובניית אגפים חדשים בשנת 1998 ובשנת 2004 לפי הסטנדרטים והדרישות של משרדי הרווחה והבריאות..

התאמת המחלקות לצורכי הדיירים

המחלקות מותאמות לצורכיהם של דיירינו, חדישות, מרווחות ומאווררות עם חצרות צמודות,לובי ופינות חמות לרווחת דיירינו ומשפחותיהם הבית מכיל צוות רב מקצועי מיומן ומוכשר העומד לרשותם של דיירינו.

המחלקות בבית

בית אבות בן יהודה חיפה מכיל שמונה מחלקות אשר נותנות מענה לדיירים הנמצאים במצבי תפקוד שונים
עצמאיים / תשושים, סיעודיים ותשושי נפש.

 

שירותי הבית

רפואה
בבית האבות צוות רופאים מוכשר ומיומן הכולל רופאים פנימיים, גריאטריים, פסיכיאטריים ופסיכו-גריאטריים.
סיעוד
אחים ואחיות הנמצאים 24 במחלקות שעות ביממה, מוסמכים ומוכשרים לטיפול בגיל המבוגר.
מטפלים: צוות גדול ומקצועי של מטפלים שעברו הכשרה ייעודית לטיפול בדיירים בגיל המבוגר.
עבודה סוציאלית

הבית מספק ארוחות לדייריו בתיאום עם שתי דיאטניות מקצועיות אשר מתאימות תפריט אישי לכל דייר ודייר לפי מצבו הבריאותי.השירות הסוציאלי מורכב משלוש עובדות סוציאליות העומדות לרשותם של הדיירים ומשפחותיהם, מסייעות ותומכות בחיי היום יום, ואחראיות על ניהול קשרים עם גורמי חוץ ומימוש זכויותיהם של הדיירים.

פיזיותרפיה
בבית האבות פועלים שני מכוני פיזיותרפיה אשר נותנים מענה לכל דיירי הבית, ומכילים ציוד ומכשור חדשני על מנת לסייע בשמירת ושיפור היכולות של הקשישים. לכל דייר מותאמת תוכנית טיפול אישית וכל משפחה מוזמנת לבוא ולחוות טיפול לדוגמה.
ריפוי בעיסוק
בבית האבות מערך של מדריכות תעסוקה אשר מעבירות לדיירים במשך היום מגוון של פעילויות על מנת לשמר רמת הקוגניציה ובמטרה של הנאה ומילוי שעות הפנאי. כמו כן לרשות דיירנו מערך של פעילויות מגוונות בשעות אחר הצהריים הכולל בין השאר הרצאות והופעות של זמרים.
תזונה
הבית מספק ארוחות לדייריו בתיאום עם שתי דיאטניות מקצועיות אשר מתאימות תפריט אישי לכל דייר ודייר לפי מצבו הבריאותי.
מדיניות הבית
אנו דוגלים בקשר רציף וקבוע עם הדיירים ומשפחותיהם מתוך אמונה שמעורבותם תורמת לרווחת הקשיש ובריאותו. כל משפחה מוזמנת לישיבת צוות רב מקצועי כחודש מקבלת הדייר. מטרת הישיבה היא עדכון בני המשפחה על תקופת היקלטותו של הדייר בבית האבות.
שמירת מסורת

בבית האבות קיים בית כנסת המשמש את דיירי הבית ואת חברי הקהילה השכנה. בבית הכנסת מתקיימות תפילות משותפות לדיירים ולחברי הקהילה. התפילות מקיימות בימי שני וחמישי בשבתות ובחגים. בבית האבות מתקיימת מדי ערב שבת קבלת שבת במחלקות וכמו כן נחגגים חגי ישראל באווירה מסורתית.

למידע וייעוץ לפני קבלת החלטה

הזינו פרטיכם וקבלו סיוע בהקדם

  קבלת משפחות

  חדרים מותאמים מרווחים ומוארים

  הפעלות בכל ימי השבוע

  שומרים על רפואה מקצועית

  צוות מיומן ומקצועי

  שף מבשל במקום

  מכון פיזיותרפיה חדיש וחכם

  מענה 24 שעות ביממה

  365 ימים בשנה רק בשבילך

  נפתח בית האבות החדש של רשת בן יהודה בקרית ביאליק! מוזמנים להירשם ולקבל פרטים נוספים.נא השאירו פרטים ונציגנו יצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף.

   X
   סניף ביאליק- חדש!

   תחזוקה וקידום האתר